Hakkımızda

Hatfiber

Hatfiber Hakkında

HatFiber, Türkiye genelinde internet servis sağlayıcı olarak ulusal alt yapı üzerinden bireysel ve kurumsal müşterilerimize ADSL,VDSL,Fiber olarak hizmet veren HatFiber alt yapısı olarak Air Fiber ( Radyolink ) ve Fiber olarak hizmet veren bir Telekomünikasyon Şirketidir.

Hatfiber, 2019 yılında kurulmuştur. 2022 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından lisans yetkilendirilmiştir.
Taahhütsüz, Kotasız, Sabit telefonsuz ve Sabit faturalalı olarak müşterilere daha şeffaf bir internet hizmeti sağlamaktadır.

Hızlı servis ağı, ulaşılabilir çağrı hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmeti her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri daha hızlı çözümlere ulaştırıp internetin keyfini sorunsuz yaşamanıza imkan sağlamaktayız.

Bizlere değer katan değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Vizyonumuz

müşterilerimize hızlı, güvenilir ve yüksek kaliteli internet hizmeti sunmak ve sürekli olarak yenilikçi teknolojileri takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktır.

Miyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, güvenilir, hızlı ve kesintisiz internet hizmeti sunmak önceliğimizdir. Ayrıca, müşterilerimize uygun fiyatlı hizmetler sunarak, internet hizmetlerinin yaygınlaşmasına ve erişilebilirliğine katkıda bulunmak da misyonumuzun bir parçasıdır

Mottomuz

Sektöründe ki en ekonomik fiyata taahhütsüz özgür internet seninle

NEDEN HATFİBER

Hatfiberli Olmanız İçin Birçok Neden

Hatfiber olarak internet dünyasında güvenilir ve hızlı çözümler sunuyoruz

 

Ekonomik Paketler

Her bütçeye uygun bireysel ve kurumsal paketlerimiz ile ekonomik internet tarifelerimizi kullanıcıya sunmaktayız.

Uzman Kurulum Ekibi

Telekomünikasyon personelimiz, uzmanlığı ve tecrübesiyle bağlantınızı en kısa sürede ve en kaliteli şekilde kurar. Size sadece iletişiminin tadını çıkarmak kalır!

Profesyonel Çağrı Merkezi

Hatfiber Telekom çağrı hizmetleri en uygun çözümleri sunmak için uzman ekibimiz, sorunlarınızı kısa sürede çözmek için elinden geleni yapar. Siz de çağrı merkezimizi arayarak, kaliteli hizmetin farkını yaşayın!

Kurumsal Portföyümüz

DESTEK TALEBİ BIRAKIN

WhatsApp
Bizi Arayın